Reference

David Seifert

 

"Mr.Chariot" po operaci srdeční chlopně 🙂 

kardiotest + redukce váhy

 

David je náš dobrý kamarád už dvanáct let.  Naše přátelství se datuje do doby, kdy se nám narodil náš první syn Adam a pořizovali jsme sportovní kočárek - Chariot.  David je ten, kdo stojí za tím, že plno rodičů vozí děti za kolem či na bruslích v bezpečném kočárku a pracovně mu říkám "Mr.Chariot".

Byl jedním z prvních klientů Cardiolabu a tady jsou přímo jeho slova: 

 

"Rovnou se přiznávám, že mé hodnocení Cardiolabu nemůže být zcela objektivní, neboť jeho oba provozovatele znám řadu let. Laboratoř Hanky a Michala jsem navštívil nikoli jako vrcholový sportovec plný sil, ale jako oplácaný taťka plný odhodlání. Snažím se totiž zbavit mírné nadváhy a pravidelně cvičit na eliptickém trenažéru a cílem návštěvy Cardiolabu bylo spolehlivé určení maximální TF a doporučení vhodného tréninkového a stravovacího plánu.

Naštěstí se ukázalo, že nejsem svého druhu výjimečný klient – s manažery, kteří si vyseděli nadváhu, tu mají bohaté zkušenosti. Dostal jsem pořádně do těla, Hanka hecovala a Michal měřil. Pochvala za neošizený výkon mi zněla v uších ještě ve sprše. Poté, co jsem byl napojen iontovým lektvarem a trochu si orazil, jsme nad výborným steakem probrali vhodné složení stravy a Michal vypracoval podrobný tréninkový plán. Příbram jsem opouštěl s kompletní dokumentací a grafy z testu, zcela spokojený.

Dobrá zpráva pro všechny nesportovce, kteří se sebou chtějí něco dělat: Cardiolab je, pokud vím, díky svému vybavení laboratoří ojedinělou i na evropské poměry, ale nejen to – nikdo se tu na Vás nebude vytahovat, nebude Vás zahrnovat povýšenými moudry a nebudete si tak připadat hloupě v prostředí pro vrcholové sportovce. Jestli máte aspoň pocit, že byste se měli začít  hýbat, pak z Cardiolabu odejdete s odhodláním...."